STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

 

Piloci i przewodnicy BT Strama

 

Asia BulandaJoanna Blicharz

Ukończyła studnia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Pochodzi z Jordanowa – miejscowości położonej u stóp Beskidów. Jej pasją są właśnie góry, które od najmłodszych lat poznawała i zdobywała wraz z tatą – przewodnikiem tatrzańskim. Lubi pracować z ludźmi i zdobywać nowe doświadczenia, dlatego ukończyła kurs pilota i wychowawcy kolonijnego. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia.

 
 

Wanda TabaczyńskaWanda Tabaczyńska

Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek / rezydentem od 2008 roku, absolwentką Studium Obsługi Ruchu Turystycznego w Zakopanem. Prowadzę aktywny, sportowy tryb życia, jestem ciekawa świata, ludzi, zwyczajów. Lubię książkę, muzykę, dobry film, programy przyrodnicze. Moją pasją są podróże, ale zawsze wracam do ukochanych Tatr i... "pępka świata", czyli Zakopanego :)

 

Szymon KubinekSzymon Kubinek

Absolwent kierunku Turystyka i Rekreacja, fascynują go podróże te małe i większe, lubi je planować i organizować stąd przygoda z pilotowaniem, która trwa już ponad 5 lat. Lubi pokonywać samego siebie dla tego jego drugą pasją są góry. Ma nadzieje, że już nie długo będzie mógł się pochwalić blachą przewodnika tatrzańskiego co pozwoli mu jeszcze więcej czasu spędzać na łonie tatrzańskiej natury. Jak większość mieszkańców Podhala lubi jeździć na nartach, więc zimą pracuje jako instruktor narciarstwa zjazdowego. Prowadzi aktywny styl życia, lubi poznawać nowych ludzi. Praca pilota-przewodnika nie jest dla niego obowiązkiem lecz przyjemnością.

 

Łukasz BlicharzŁukasz Blicharz

Studiował administrację na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zamieszkały w Sercu Podhala - Kościelisku. Uczestnik i reprezentant kraju na wielu projektach międzynarodowych odbywających się poza granicami Polski. W życiu stawia na stały rozwój swojej osobowości gdyż uważa, że zawsze może być lepszy. Służyć ma mu do tego właśnie praca pilota. Jego pasją jest historia i podróże, a miłością piłka nożna.

 
 

Magdalena ZwatrzkoMagdalena Zwatrzko

 

 

Marcin ŁuszczewskiMarcin Łuszczewski

 

 
 

Grzegorz ProszowskiGrzegorz Proszowski