STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

QUADY - przygoda 4x4

Quady przygoda 4x4Trzygodzinna górska wycieczka na quadach jedno i dwuosobowych, prowadzi po typowo górskich terenach,drogi leśne, wąwozy, potoki, zjazdy i podjazdy, piękne widokowe polany i tatrzański klimat - prawdziwa górska przygoda na quadach. W połowie wycieczki zrobimy przerwę na ognisko i poczęstunek - pieczoną kiełbaskę, herbatę i oscypka z żurawiną. Po przerwie dalsza część wyprawy w kierunku Zakopanego.

Miejsca które zwiedzamy: Zakopane - Pasmo Gubałówki i Podtatrza.

Wycieczkę organizujemy w poniedziałki, środy i soboty

PROGRAM wycieczki QUADY - przygoda 4x4

 • 09.30 Spotkanie przed Biurem Strama ul. Droga na Gubałówkę 2a/3
 • 10.00 Wyjazd quadami na trasę po górach
 • 10.30 Przejazd przez Gubałówkę
 • 11.30 Przerwa na ognisko z poczęstunkiem
 • 12.30 Czas na zdjęcie i piękne widoki na Podhale
 • 13.00 Powrót do bazy quadów
 

Cena:

 • 650 zł kierowca / 150 zł pasażer

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena zawiera:

 • transfer do bazy quadów
 • wypożyczenie quada na trasę
 • opiekę przewodnika na całej trasie wycieczki
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • ubezpieczenie OC pojazdu
 • kaski ochronne

Opcjonalnie płatne: stroje ochronne - 35 zł (stroje zabezpieczają przed wodą, błotem, deszczem - kurtka, spodnie, rękawiczki)

UWAGA: W przypadku wycieczek na quadach przypominamy o obowiązku posiadania prawa jazdy kategorii B, które jest wymagane do prowadzenia quada po drogach publicznych. Zalecamy sportową odzież i obuwie. Pasażerem może być dziecko, które ma ukończone minimum 8 lat. Przy każdym quadzie jest bagażnik, na którym można przewozić plecaki, bagaże osobiste, odzież.

Informacja i rezerwacja telefoniczna: rezerwacje @ strama.turystyka.pl, tel. 18 20 116 46

 

Polecamy:

Odkryj-Zakopane.com - internetową bazę apartamentów w Zakopanem

Apartament Blisko Wszędzie 

 

Zniżki od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

Kupon zniżkowy Karczma NOSALDla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu. Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2018, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2018 (czerwiec – wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

Kupon zniżkowy TAXI Giewont15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

Kupon zniżkowy Termy Chochołowskie10% rabatu dla Klientów Centrum Wycieczek Jednodniowych STRAMA na baseny TERM CHOCHOŁOWSKICH.

Warunki korzystania z promocji: 1. Podczas zakupu biletu na baseny należyy okazać kupon zniżkowy wraz z biletem lub paragonem STRAMA 2. Rabat jest jednorazowy 3. Kupon przy zakupie biletu zostanie odebrany 4. Rabaty nie sumują się z istniejacymi w termach promocjami

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Szczególnie polecamy

We recommend this trip for active people

 

Galeria