STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Rafting - spływ kajakami po Dunajcu


Spływ kajakami po DunajcuRafting po Dunajcu
to spływ kajakami po najbardziej atrakcyjnym szlaku wodnym południowej Polski. Został stworzony z myślą o tych, którzy pragną prawdziwej przygody. Oprócz głównej atrakcji będziemy mieli szansę podziwiać urokliwe zakątki polskiego Spisza, do których zaliczyć można Zamek w Niedzicy, malowniczą Zaporę Czorsztyńską oraz drewniany Kościółek w Dębnie.

Wycieczkę Spływ kajakami po Dunajcu organizujemy w każdą środę i sobotę w czerwcu i wrześniu oraz w wtorek, środę, piątek i niedzielę w lipcu i sierpniu.

PROGRAM wycieczki spływ kajakami po Dunajcu

 

OPIS atrakcji

Kościółek w Dębnie (XV wiek)

Splyw_Dunajcem_3

Dużą atrakcją wycieczki jest XV wieczny drewniany Kościółek w Dębnie, udostępniany do zwiedzania w obecności księdza proboszcza. Kościółek jest zabytkiem klasy "0", a więc o szczególnym znaczeniu międzynarodowym. W 2003 roku cały obiekt został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jak podają góralskie legendy częstym gościem kościółka był Janosik.

 

Zamek w Niedzicy i Zapora Czorsztyńska

Zamek_w_NiedzicyKrótki spacer po koronie sztucznej zapory na Dunajcu pozwoli zobaczyć ogrom pracy jaki został włożony w zabezpieczenie Polski przed potężnym żywiołem, jakim jest woda. Podczas godzinnego czasu wolnego istnieje możliwość zwiedzania gotyckiego zamku w Niedzicy - jednej z największych atrakcji turystycznych południowej Małopolski. Kręcono tu m. in. sceny do seriali Janosik oraz Wakacje z duchami.

 

Rafting - spływ kajakami

Spływ kajakami po DunajcuSpływ na Dunajcu to propozycja dla osób chcących połączyć aktywny wypoczynek z możliwością podziwiania krajobrazu pienińskiej przygody. Po spływnie w Szczawnicy przewidujemy przerwę na obiad.

Spływ odbywa się na kajakach jedno- lub dwuosobowych.

 

 

Cena:

  • 79 zł (dorośli)
  • 75 zł (studenci do 26 lat, młodzież, dzieci powyżej 6 lat)

* 10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji
** 5zł zniżki od ceny wycieczki dla posiadacza Karty Dużej Rodziny - za okazaniem karty 
Zniżki są przyznawane przy płatności gotówką lub przelewem. Po dokonaniu wpłaty poprzez system płatności PayU nie ma mozliwości uzystania rabatu (zwrotu różnicy).

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem
  • opiekę pilota
  • wstęp do kościoła
  • ubezpieczenie

Dodatkowo płatne:

  • wstęp do PPN + spływ kajakami (kajak, kurtka wodoodporna, kask, kamizelka asekuracyjna, worki woodoodporne). Czerwiec i wrzesien: 61zł dorośli, młodzież szkolna, studenci do 26 lat, emeryci/ 37zł dzieci do 10 lat. Lipiec i sierpień: 63zł dorośli, młodzież szkolna, studenci do 26 lat, emeryci/ 42zł dzieci do 10 lat 

Dodatkowo płatne:

  • Zamek i Wozownia w Niedzicy: 19zł dorośli/ 14zł dzieci, młodzież i opiekunowie, studenci, emeryci, renciści. Zwiedzanie Spichlerza +5zł do ceny biletu (w każdej kategorii cenowej).
  • kanapka: 6zł

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.

Rafting Przełomem Dunajca - rezerwuj online

UWAGA: Minimalny wiek uczestnika - 6 lat.

UWAGA: Wymagana odzież na przebranie. Spływ dozwolony w sandałach, butach wodoodpornych lub na bosaka

Informacja i rezerwacja telefoniczna: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , tel. 18 20 116 46, 18 20 63 813

Polecamy:

Apartament Blisko Wszędzie

Apartament Szklane Domy

 

Zniżki od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

Kupon zniżkowy Karczma NOSALDla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu. Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2019, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2019 (czerwiec - wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

Kupon zniżkowy TAXI Giewont15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

Kupon zniżkowy Termy Chochołowskie10% rabatu dla Klientów Centrum Wycieczek Jednodniowych STRAMA na baseny TERM CHOCHOŁOWSKICH.

Warunki korzystania z promocji: 1. Podczas zakupu biletu na baseny należy okazać kupon zniżkowy wraz z biletem lub paragonem STRAMA 2. Rabat jest jednorazowy 3. Kupon przy zakupie biletu zostanie odebrany 4. Rabaty nie sumują się z istniejacymi w termach promocjami

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Podczas rezerwacji online prosimy o umieszczenie w uwagach informacji że rezerwacja dotyczy spływu pontonami.

Szczególnie polecamy

We recommend this trip for active people

 

Trasa spływu

mapa splyw