STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczka Ścieżka w koronach drzew - Słowacja

Ścieżka w koronach drzewNOWOŚĆ Wycieczka na Ścieżkę w koronach drzew w Bachledowej - Słowacja.

Ścieżka w koronach drzew to niezwykły spacer wśród wierzchołków sosen i świerków, którego zwieńczeniem jest 32 metrowa wieża widokowa z przepiękną panoramą Tatr Bielskich oraz Pienin.

 

Wycieczkę Ścieżka w koronach drzew organizujemy we wtorki i soboty od 21 maja do 15 czerwca.

 

PROGRAM wycieczki Ścieżka w koronach drzew

 • 09.30 Wyjazd z Zakopanego (mapa przystanków)
 • 10.30 Przyjazd do Bachledowej Doliny, podejście do widokowej kładki lub wyjazd kolejką gondolową, spacer po kładce, czas wolny
 • 14.00 Wyjazd z Bachledowej doliny
 • 14.30 Przyjazd do Starego Smokowca, czas wolny
 • 16.00 Wyjazd ze Słowacji
 • 17.30 Planowany powrót do Zakopanego

OPIS atrakcji

"ŚCIEŻKA W KORONACH DRZEW - BACHLEDKA"

Ścieżka w koronach drzewSzlak usytuowany jest na grzbiecie Spiskiej Magury o łącznej długości 1 234 metrów poprowadzony jest spiralnie nad koronami drzew. Maksymalna wysokość szlaku wynosi 24m i kończy się wieżą widokową o wysokości 32m. Z wieży roztacza się imponujący widok na panoramę Tatr Bielskich, Zamagórza, Pienin z Trzema Koronami. W dół można zjechać najdłuższą na Słowacji suchą zjeżdżalnią o długości 67 metrów.

Stary Smokowiec

Stary SmokowiecMiejscowość u podnóża Tatr Wysokich. Obecnie jest popularnym ośrodkiem turystycznym, głównie dla narciarzy oraz amatorów pieszych wycieczek. Jednym z najbardziej znanych budynków w Starym Smokowcu jest wybudowany w roku 1904 Grand Hotel.

 

 

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena:  zarezerwuj 

 • 80 zł (dorośli)
 • 75 zł (studenci do 26 lat, młodzież)
 • 60 zł (dzieci 3-10)
 • 40 zł (dzieci do 3 lat)

* 10 % zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW i KL

Dodatkowo płatne:

 • Ścieżka w koronach drzew: 10€- osoba dorosła/ 7,5€- dzieci 3-14 lat, emeryci 65+/ 25€- bilet rodzinny (2+2. Dodatkowe dziecko do 14 lat dopłata 6€)/ GRATIS- dzieci do 3 lat; Gondola (przejazd dwukierunkowy): 11€- osoba dorosła/ 9€- dzieci 3-14 lat, emeryci 65+/ 27€- bilet rodzinny (2+2. Dodatkowe dziecko do 14 lat dopłata 7€)/ GRATIS- dzieci do 3 lat; Ścieżka w koronach drzew + Gondola (przejazd dwukierunkowy): 20€- osoba dorosła/ 16€- dzieci 3-14 lat, emeryci 65+/ 49€- bilet rodzinny (2+2. Dodatkowe dziecko do 14 lat dopłata 13€)/ GRATIS- dzieci do 3 lat.

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą. Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu. 

Tricklandia i Ścieżka w koronach drzew - rezerwuj online

Informacja i rezerwacja telefoniczna: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , tel. 18 20 116 46

Polecamy:

Apartament Blisko Wszędzie

Apartament Szklane Domy

 

Zniżki od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

Kupon zniżkowy Karczma NOSALDla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu. Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2019, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2019 (czerwiec - wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

Kupon zniżkowy TAXI Giewont15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

Kupon zniżkowy Termy Chochołowskie10% rabatu dla Klientów Centrum Wycieczek Jednodniowych STRAMA na baseny TERM CHOCHOŁOWSKICH.

Warunki korzystania z promocji: 1. Podczas zakupu biletu na baseny należy okazać kupon zniżkowy wraz z biletem lub paragonem STRAMA 2. Rabat jest jednorazowy 3. Kupon przy zakupie biletu zostanie odebrany 4. Rabaty nie sumują się z istniejacymi w termach promocjami

 

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Szczególnie polecamy

We recommend this trip for seniors

We recommend this trip for families with children

 

Galeria