STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

 

PILOCI I PRZEWODNICY STRAMA

 

Asia BulandaJoanna Blicharz

Ukończyła studnia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Pochodzi z Jordanowa – miejscowości położonej u stóp Beskidów. Jej pasją są właśnie góry, które od najmłodszych lat poznawała i zdobywała wraz z tatą – przewodnikiem tatrzańskim. Lubi pracować z ludźmi i zdobywać nowe doświadczenia, dlatego ukończyła kurs pilota i wychowawcy kolonijnego. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia.

 
 

Wanda TabaczyńskaWanda Tabaczyńska

Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek / rezydentem od 2008 roku, absolwentką Studium Obsługi Ruchu Turystycznego w Zakopanem. Prowadzę aktywny, sportowy tryb życia, jestem ciekawa świata, ludzi, zwyczajów. Lubię książkę, muzykę, dobry film, programy przyrodnicze. Moją pasją są podróże, ale zawsze wracam do ukochanych Tatr i... "pępka świata", czyli Zakopanego :)

 

Łukasz BlicharzŁukasz Blicharz

Studiował administrację na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zamieszkały w Sercu Podhala - Kościelisku. Uczestnik i reprezentant kraju na wielu projektach międzynarodowych odbywających się poza granicami Polski. W życiu stawia na stały rozwój swojej osobowości gdyż uważa, że zawsze może być lepszy. Służyć ma mu do tego właśnie praca pilota. Jego pasją jest historia i podróże, a miłością piłka nożna.

 
 

Marcin ŁuszczewskiMarcin Łuszczewski