STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczki jednodniowe z Zakopanego polecane dla rodzin z dziećmi

Drodzy rodzice  - Już wkrótce lato, okres oczekiwany przez dzieci od wielu miesięcy. Każde dziecko już od dawna planuje swoje wakacje. Marzy o odpoczynku relaksie, a przede wszystkim pragnie poznawać nowe miejsca i zdobywać nowe doświadczenia. Każdy rodzic planując wakacje skupia się na marzeniach swojego dziecka, pragnie aby ten czas spędzony w gronie rodzinnym był czasem owocnym i pełnym szczęścia, a najważniejszy dla rodzica jest  uśmiech i radość płynąca z twarzy dziecka. Z doświadczenia już wiemy, że podstawą w wyjazdach rodzinnych jest wcześniejsze planowanie, które pozwoli na eliminację niepotrzebnych niespodzianek. Dlatego przypominamy między innymi o posiadaniu  dokumentu tożsamości dla swojego dziecka (o  tymczasowym dowodzie osobistym lub paszporcie).

 

Tatralandia - park wodny na Słowacji

Dla rodzin z dziećmi polecamy między innymi Tatralandię czyli baseny termalne na Słowacji jest to największy raj dla dzieci. Oprócz basenów z ciepłą wodą na dzieciaków i młodzieży czeka wiele atrakcji wodnych między innymi zjeżdżalnie. Podczas gdy dzieci będą szaleć w wodzie rodzice mogą relaksować się na leżakach wodnych lub leżeć na leżakach pod parasolem, bądź też udać się do Spa na masaże relaksujące.

 

Spływ Przełomem Dunajca

Mamy również atrakcje krajowe, na które nie wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości, jest to wycieczka na Spływ Przełomem Dunajca. Jednodniowa wycieczka w Pieniny zapewni nam niezapomniane wrażenia podczas dwugodzinnego spływu tratwami. Oprócz atrakcji wodnej istnieje możliwość zwiedzenia zamku w Niedzicy i spaceru po przepięknej zaporze czorsztyńskiej skąd roztacza się panorama na jezioro Czorsztyńskie oraz na dwa sąsiednie zamki.  Na zakończenie wycieczki planowane jest zwiedzanie drewnianego kościółka w Dębnie. Jest to idealna wycieczka dla dzieci, ponieważ czas przejazdu autokarem  nie jest zbyt długi a nowo poznane miejsca cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych.

 

Park dinozaurów Zatorland

W każdą środę polecamy wycieczkę do parku dinozaurów - Zatorland. Jest  to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Największą  atrakcją parku jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w "ożywione" prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew. 

Rodzinny  spacer pozwoli nam przenieść się w czasie o setki milionów lat. Zatorland został tak zaplanowany, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale zapewnił dobrą zabawę dla każdego . W parku nie tylko można dużo dowiedzieć się o dinozaurach, dziejach stworzenia świata, czy minerałach,  ale również skorzystać z wielu niesamowitych atrakcji.