STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Zrób prezent bliskiej Ci osobie

Wielkimi krokami zbliża się ważna uroczystość bliskiej Tobie osoby i planujesz wyjątkową niespodziankę, która pozostanie na długo w pamięci.

Nie masz pomysłu na prezent? Nie martw się! Nasze Biuro Turystyczne zapewnia wyjątkowe prezenty w postaci wycieczek jednodniowych.

Niejednemu z nas marzy się wyjazd do Wiednia czy Budapesztu, a może właśnie taka niespodzianka będzie najlepszym rozwiązaniem dla bliskiej Ci osoby?

Więc jeśli chcesz zrobić miły prezent rodzicom, rodzeństwu, przyjaciołom - skorzystaj z naszej oferty!

A okazji jest wiele: rocznice ślubu, urodziny, czy po prostu to że bliska osoba jest dla nas bardzo ważna.

Jak zamówić prezent?

  • Wybierz wycieczkę i zarezerwuj ją w terminie który Ci odpowiada
  • Jako osobę zgłaszającą wpisz swoje imię i nazwisko, a na liście uczestników wpisz nazwisko/nazwiska i dokładne dane osób dla których ma być prezent
  • Skontaktuj się z nami poprzez mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w tytule wpisując „prezent +swoje nazwisko”. W treści maila prosimy o wpisanie danych adresowych, na który wyślemy odpowiednio zapakowany voucher.

 

Szczególnie polecamy:

Wiedeń na jeden dzieńWiedeń przyciąga wielkim bogactwem wielowiekowej historii, kultury i tradycji. Podczas pobytu zobaczymy m.in. gotycką Katedrę Św. Szczepana, Ratusz, Operę Wiedeńską, Parlament, Uniwersytet, Hofburg, dawną siedzibę Habsburgów - Pałac Schönbrunn, a także 170 metrową Wieżę Dunajską.

Więcej…

 


BudapesztWycieczka jednodniowa z Zakopanego do Budapesztu - stolicy i zarazem największego miasta Węgier. Leży w środkowej części kraju po obu brzegach Dunaju. Nazywany często Perłą Dunaju, uważany jest za jedną z najpiękniejszych europejskich stolic. Łączy w sobie niezwykłe piękno nowoczesnej zachodniej metropolii z duchem historii dawnego imperium Habsburgów. Zachwyca malowniczym położeniem i bogactwem swych zabytków, kusi niezwykłą wielkomiejską atmosferą przeplatającą się z dyskretnym urokiem spokoju prowincji. Wyjazd do położonego stosunkowo blisko Zakopanego Budapesztu to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu - wizyta w węgierskiej stolicy będzie dla każdego niezapomnianym przeżyciem i ogromną atrakcją.

Więcej…

 

EgerDroga na Węgry wiedzie początkowo przez Słowację, malowniczy Spisz i rozpościerające się dookoła widoki tatrzańskich szczytów. Pobyt na Węgrzech rozpoczynamy od zwiedzania przepięknego Egeru, zwanego często "Małym Krakowem", poprzez degustację węgierskiego wina i przygrywającej muzyki cygańskiej, kończąc na relaksującym pobycie na jedynych w Europie basenach termalnych wykutych w skalnych grotach.

Więcej…