STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczki jednodniowe z Zakopanego polecane dla rodzin z dziećmi

Drodzy rodzice - Już wkrótce lato, okres oczekiwany przez dzieci od wielu miesięcy. Każde dziecko już od dawna planuje swoje wakacje. Marzy o odpoczynku relaksie, a przede wszystkim pragnie poznawać nowe miejsca i zdobywać nowe doświadczenia. Każdy rodzic planując wakacje skupia się na marzeniach swojego dziecka, pragnie aby ten czas spędzony w gronie rodzinnym był czasem owocnym i pełnym szczęścia, a najważniejszy dla rodzica jest uśmiech i radość płynąca z twarzy dziecka. Z doświadczenia już wiemy, że podstawą w wyjazdach rodzinnych jest wcześniejsze planowanie, które pozwoli na eliminację niepotrzebnych niespodzianek. Dlatego przypominamy między innymi o posiadaniu dokumentu tożsamości dla swojego dziecka (o tymczasowym dowodzie osobistym lub paszporcie).

 

Tatralandia - park wodny na Słowacji

Dla rodzin z dziećmi polecamy między innymi Tatralandię czyli baseny termalne na Słowacji jest to największy raj dla dzieci. Oprócz basenów z ciepłą wodą na dzieciaków i młodzieży czeka wiele atrakcji wodnych między innymi zjeżdżalnie. Podczas gdy dzieci będą szaleć w wodzie rodzice mogą relaksować się na leżakach wodnych lub leżeć na leżakach pod parasolem, bądź też udać się do Spa na masaże relaksujące.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online

 

TrickLandia i Ścieżka w koronach drzew w Bachledowej - Słowacja

Szlak w koronach drzew - Bachledowa - to trasa widokowa z której podziwia się panoramę Tatr Bielskich oraz Pienin. Na ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne opracowane z myślą o najmłodszych zwiedzających a dla dorosłych i starszych dzieci przygotowano punkty pełne adrenaliny.

W godzinach popołudniowych przeniesiemy się w świat iluzji do Tricklandii - najpiękniejszego lustrzanego labiryntu w Europie Środkowej.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online

 

Zamk w Lubowli i Ścieżka w koronach drzew w Bachledowej - Słowacja

Zamek Lubowla został wybudowany pod koniec XIII wieku i jest ściśle związany z polską historią. U jego podnóży znajduje się skansen, w którym znajduje się kącik dziecięcy z karuzelą oraz z drewnianymi zabawkami a także mini zoo ze zwierzętami.

W godzinach popołudniowych udamy się na ścieżkę w koronach drzew, która znajduje się w samym sercu pięknego lasu Doliny Bachledzkiej. Spacerując nią zapoznajemy się z miejscową florą i fauną.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online

 

Spływ Przełomem Dunajca

Mamy również atrakcje krajowe, na które nie wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości, jest to wycieczka na Spływ Przełomem Dunajca. Jednodniowa wycieczka w Pieniny zapewni nam niezapomniane wrażenia podczas dwugodzinnego spływu tratwami. Oprócz atrakcji wodnej istnieje możliwość zwiedzenia zamku w Niedzicy i spaceru po przepięknej zaporze czorsztyńskiej skąd roztacza się panorama na jezioro Czorsztyńskie oraz na dwa sąsiednie zamki. Na zakończenie wycieczki planowane jest zwiedzanie drewnianego kościółka w Dębnie. Jest to idealna wycieczka dla dzieci, ponieważ czas przejazdu autokarem nie jest zbyt długi a nowo poznane miejsca cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online

 

Park dinozaurów Zatorland

W każdą środę polecamy wycieczkę do parku dinozaurów - Zatorland. Jest to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Największą atrakcją parku jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w "ożywione" prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew.

Rodzinny spacer pozwoli nam przenieść się w czasie o setki milionów lat. Zatorland został tak zaplanowany, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale zapewnił dobrą zabawę dla każdego . W parku nie tylko można dużo dowiedzieć się o dinozaurach, dziejach stworzenia świata, czy minerałach, ale również skorzystać z Lunaparku.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online

 

Energylandia - Najnowocześniejszy Park Rozrywki

Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce. Na przestrzeni 30 hektarów znajduje się ponad 70 różnego rodzaju urządzeń i atrakcji dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Został podzielony na 5 stref w których obowiązuje jeden bilet wstępu.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online

 

Przygoda z przyrodą - warsztaty przyrodnicze dla dzieci

"Przygoda z przyrodą" to program dedykowany dla dzieci i rodziców chcących przeżyć górską przygodę z przyrodą. Podczas warsztatów dzieci będą eksperymentować, pobierać i badać próbki, rozpoznawać rośliny, skały i zwierzęta. Edukatorzy dostosowują swój język i sposób opisu przyrody do poziomu zrozumienia dzieci - używają plastycznego języka i licznych ćwiczeń praktycznych. Jednym z elementów programu jest wycieczka spod Nosala w stronę Kuźnic w celu poznania fauny i flory Tatr.

Szczegółowy opis warsztatów Zarezerwuj online

 

Przygoda z gotowaniem - warsztaty kulinarne dla dzieci

Warsztaty kulinarne to czas poświęcony na gotowanie, dobrą zabawę i kosztowanie samodzielnie przyrządzonych potraw. Dzieci podczas warsztatów uczą się podstawowych zachowań w kuchni i krok po kroku przygotowują zaplanowane przez kucharza dania.

Szczegółowy opis warsztatów Zarezerwuj online