STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczki jednodniowe z Zakopanego polecane dla rodzin z dziećmi

Drodzy rodzice - już wkrótce lato, okres oczekiwany przez dzieci od wielu miesięcy. Każde dziecko już od dawna planuje swoje wakacje. Marzy o odpoczynku, a przede wszystkim pragnie poznawać nowe miejsca i zdobywać nowe doświadczenia. Każdy rodzic planując wakacje skupia się na marzeniach swojego dziecka, pragnie aby ten czas spędzony w gronie rodzinnym był czasem owocnym i pełnym szczęścia. W końcu dla rodzina najważniejszy jest uśmiech i radość płynąca z twarzy dziecka.
Z doświadczenia wiemy, że podstawą w wyjazdach rodzinnych jest wcześniejsze planowanie, które pozwoli na eliminację niepotrzebnych niespodzianek. Dlatego przypominamy o konieczności posiadania przez dziecko dokumentu tożsamości (tymczasowy dowód osobisty lub paszport).

 

TrickLandia i Ścieżka w koronach drzew w Bachledowej - Słowacja

Szlak w koronach drzew - Bachledowa - to trasa widokowa z której podziwia się panoramę Tatr Bielskich oraz Pienin. Na ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne opracowane z myślą o najmłodszych zwiedzających. Nie zapomniano jednak o starszych dzieciach i o dorosłych - dla nich przygotowano punkty pełne adrenaliny.

W godzinach popołudniowych przeniesiemy się w świat iluzji do Tricklandii - najpiękniejszego lustrzanego labiryntu w Europie Środkowej.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online

 

Zamk w Lubowli i Ścieżka w koronach drzew w Bachledowej - Słowacja

Zamek Lubowla został wybudowany pod koniec XIII wieku i jest ściśle związany z polską historią. U jego podnóży znajduje się skansen, w którym znajdziemy kącik dziecięcy z karuzelą oraz z drewnianymi zabawkami a także mini zoo ze zwierzętami.

W godzinach popołudniowych udamy się na ścieżkę w koronach drzew, która znajduje się w samym sercu pięknego lasu Doliny Bachledzkiej. Spacerując nią zapoznajemy się z miejscową florą i fauną.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online

 

Jeśli dziecko nie posiada dokumenty tożsamości to możemy Państwu zaproponować atrakcje krajowe:

Spływ Przełomem Dunajca

Jednodniowa wycieczka w Pieniny zapewni nam niezapomniane wrażenia podczas dwugodzinnego spływu tratwami. Oprócz atrakcji wodnej istnieje możliwość zwiedzenia zamku w Niedzicy i spaceru po przepięknej zaporze czorsztyńskiej skąd roztacza się panorama na jezioro Czorsztyńskie oraz na dwa sąsiednie zamki. Na zakończenie wycieczki planowane jest zwiedzanie drewnianego kościółka w Dębnie. Jest to idealna wycieczka dla dzieci, ponieważ czas przejazdu autokarem nie jest zbyt długi a nowo poznane miejsca cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online

 

Park dinozaurów Zatorland

W każdy czwartek  polecamy wycieczkę do tematycznego parku rozrywki - Zatorlandu. Jest to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Największą atrakcją parku jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w "ożywione" prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew.

Rodzinny spacer pozwoli nam przenieść się w czasie o setki milionów lat. Zatorland został tak zaplanowany, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale zapewnił dobrą zabawę dla każdego. W parku nie tylko można dużo dowiedzieć się o dinozaurach, dziejach stworzenia świata, czy minerałach, ale również skorzystać z Lunaparku.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online

 

Energylandia - Najnowocześniejszy Park Rozrywki

Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce. Na obszarze 30 hektarów znajduje się ponad 70 różnego rodzaju urządzeń i atrakcji dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Został podzielony na 5 stref w których obowiązuje jeden bilet wstępu.

Szczegółowy opis wycieczki Zarezerwuj online