115 zł (normalny)
115 zł (ulgowy)
-- (dzieci do 6 roku życia)

Rabkoland to manufaktura radości, uśmiechu i dobrej zabawy. To miejsce dla dzieci spragnionych ruchu, szaleństwa i różnorodnych atrakcji na świeżym powietrzu.


WYCIECZKA STWORZONA DLA DZIECI 
Uczestnicy jadą na wycieczkę pod okiem opiekunów Stramuślandu
Wiek uczestnika: od 6 lat.

Stramuśland

Rabkoland to manufaktura radości, uśmiechu i dobrej zabawy. To miejsce dla dzieci spragnionych ruchu, szaleństwa i różnorodnych atrakcji na świeżym powietrzu.


Program wycieczki

09.00 Wyjazd z Zakopanego (mapa przystanków)
10.30 Przyjazd do Rabkolandu
11.00 Zabawa w parku
13.00 Obiad i czas wolny
14.30 Kontynuacja zabawy
16.30 Wyjazd z Rabki
18.00 Planowany przyjazd do Zakopanego

Opis atrakcji

Rabkoland

Przekraczając bramy Rabkolandu dzieci wkraczają w krainę fantazji, którą zamieszkują zwariowani bohaterowie i gdzie na każdym kroku czeka wielka przygoda! W sześciu strefach tematycznych na odwiedzających czeka ponad 40 atrakcji. Zabawa zaczyna się już przy wejściu – a dalej jest tylko lepiej! W Góralskiej Dżungli dzieci przywita krokodyl Oskar, Helmut Wąsidło zaprosi do Cyrku Luna, a owce Irenki wraz z Krucabombą zapewnią rozrywkę w Machinarium. W Wiosce Wikingów na dzieci czekają morskie przygody, a Pan Trzmiel zaopiekuje się maluszkami w swojej ukwieconej Dolinie. Karuzele, kolejki górskie, łódeczki, samochodziki, interaktywne place zabaw i małpie gaje – dzieci czeka wiele godzin zabawy i radości.

Wielką dumą Parku Rozrywki Rabkoland jest wystrój inspirowany otoczeniem: pięknem natury i lokalną kulturą. Rabkoland wypełniony jest zielenią i kolorowymi kwiatami, które idealnie uzupełniają góralskie ozdoby i ludowe ubrania bohaterów parku. Dekoracje i drewniane atrakcje stworzyli lokalni artyści, snycerze i stolarze, którzy opierają swój fach na góralskich tradycjach.

Dodatkowa informacja o opłatach

Cena zawiera:
  • przejazd autokarem lub busem
  • opiekę pilota-wychowawcy
Obowiązkowa opłata:

bilet wstępu do Rabkolandu dla dzieci 90-120 cm wzrostu + obiad i napój: 100zł
bilet wstępu do Rabkolandu dla dzieci powyżej 120 cm wzrostu + obiad i napój:
 110zł