STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczka do Zatorlandu - parku dinozaurów


Park Dinozaurów
to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Został on tak zaplanowany, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale zapewnił dobrą zabawę dla każdego. Oprócz niezapomnianych atrakcji w parku zapewnimy Państwu zwiedzanie Wadowic - miasta urodzin Karola Wojtyły a póżniejszego papieża Jana Pawła II.

Wycieczkę do Zatorlandu organizujemy w każdą środę.

Zapraszamy również na wycieczkę do Energylandii - rodzinnego parku rozrywki.

PROGRAM wycieczki z Zakopanego do Zatorlandu - parku dinozaurów

 • 08.30 Wyjazd z Zakopanego (mapa przystanków)
 • 11.30 Rozpoczęcie Pobytu w Zatorlandzie
 • 17.00 Przejazd do Wadowic
 • 17.30 Zwiedzanie Bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach
 • 18.00 Czas wolny
 • 19.00 Wyjazd z Wadowic
 • 21.00 Planowany przyjazd do Zakopanego
 

OPIS atrakcji

Zatorland - Park Dinozaurów

Dinozatorland-3wNajwiększą atrakcją parku jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w "ożywione" prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew. Park został tak zaplanowany, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale zapewnić dobrą zabawę dla każdego. Podczas spaceru można się dowiedzieć o dinozaurach, dziejach stworzenia świata, czy minerałach, ale również skorzystać z wielu niesamowitych atrakcji, które udostępnione są dla dzieci. Na terenie parku znajduje się  plac zabaw dla najmłodszych i park rozrywki, wyposażony w zjeżdżalnie, karuzele, trampoliny, auto scootery, a także tor F1 Gokart i tor Quadowy dla osób szukających większych wrażeń.

Wadowice - miasto urodzin Karola Wojtyły

Bazylika w WadowicachZobaczymy Bazylikę Mniejszą Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, która jest ściśle związana z Janem Pawłem II. W tym właśnie kościele późniejszy papież został ochrzczony, tu modlił się, służył do mszy św., przyjął sakrament bierzmowania
i odprawił mszę prymicyjną. W ostatnim czasie Bazylika została gruntownie odnowiona. W czasie wolnym można skosztować słynnej już na całym świecie "papieskiej" kremówki.

 

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena:  zarezerwuj 

 • 85 zł (dorośli)
 • 75 zł ( student, młodzież)
 • 70 zł (dzieci 3-16)
 • 40 zł (dzieci do 3 lat)

Cena zawiera:

 • przejazd komfortowym autokarem
 • opiekę pilota

Obowiązkowo płatne:

 • pakiety do Parku z 5% zniżką: 28,40zł - srebrny/ 56,90zł - premium plus normalny/ 47,40zł - premium plus ulgowy (dzieci do 16 lat, emeryci)/ 0,95zł – dzieci do 3 lat, bilet urodzinowy do 18 lat. Zniżka dla osób niepełnosprawnych: -50% (rabat udzielany jest na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności, które okazać należy w kasie biletowej).

Opcjonalnie płatne:

 • kanapka 6 zł

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.

Zatorland - rezerwuj online

Informacja i rezerwacja telefoniczna: rezerwacje @ strama.turystyka.pl, tel. 18 20 116 46

Polecamy:

Odkryj-Zakopane.com - internetową bazę apartamentów w Zakopanem

Apartament Blisko Wszędzie 

 

Zniżki od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

Kupon zniżkowy Karczma NOSALDla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu. Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2018, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2018 (czerwiec – wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

Kupon zniżkowy TAXI Giewont15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

Kupon zniżkowy Termy Chochołowskie10% rabatu dla Klientów Centrum Wycieczek Jednodniowych STRAMA na baseny TERM CHOCHOŁOWSKICH.

Warunki korzystania z promocji: 1. Podczas zakupu biletu na baseny należyy okazać kupon zniżkowy wraz z biletem lub paragonem STRAMA 2. Rabat jest jednorazowy 3. Kupon przy zakupie biletu zostanie odebrany 4. Rabaty nie sumują się z istniejacymi w termach promocjami

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Szczególnie polecamy

Wycieczka szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi

 

Nasza Galeria