STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczka do Zatorlandu - parku dinozaurów


Park Rozrywki Zatorland
to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Został on zaplanowany tak, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale zapewnić dobrą zabawę dla każdego.

Wycieczkę do Zatorlandu organizujemy w każdą środę.

Zapraszamy również na wycieczkę do Energylandii - najnowocześniejszego parku rozrywki w Polsce.

PROGRAM wycieczki z Zakopanego do Zatorlandu - parku dinozaurów

 

OPIS atrakcji

Zatorland - Park Rozrywki i Edukacji

Dinozatorland-3w

To kompleks trzech tematycznych parków, które umożliwiają poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii oraz odkrywanie niezwykłej przyrody. To również przestrzeń wypoczynku i wspaniałej zabawy dla całej rodziny.

Park Dinozaurów znajduje się w lesie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca życie tych potężnych zwierząt. To ponad 100 różnych dinozaurów, z których większość porusza się i wydaje dźwięki. Wśród nich są ogromne roślinożerne Zauropody, T-Rex czy też największy na świecie ruchomy dinozaur – Argentynozaur, który ma ponad 35 metrów długości! 

Park Owadów to miejsce, dzięki któremu możemy dostrzec te niewielkie stworzenia towarzyszące nam niemal każdego dnia. W Parku zobaczymy owady ludzkich rozmiarów (między innymi ruchomego karalucha), poznamy szczegóły ich budowy oraz dowiemy się jaki wpływ wywierają na życie na ziemi. W Parku Owadów znajduje się ekspozycja insektów, pochodzących z różnych zakątków świata między innymi z Tajlandii, Maroka, Rosji.

 

Zatorland Park MitologiiUlokowany w znacznej części na wodzie Park Mitologii przybliży nam niezwykłych greckich bogów i herosów oraz mityczne stworzenia. Nieodłącznym elementem zwiedzania parku jest rejs po malowniczym jeziorze i wysłuchanie opowieści o barwnym helleńskim świecie.

Na terenie parku znajduje się również Lunapark wyposażony m.in. w symulator 3D Bonanza, wieżę drop’n’twist, diabelski młyn a także karuzelę wiedeńską. Nie zabraknie też zjeżdżalni dinocoasterem, trampolin, kina 5D Extreme, domu do góry nogami oraz wielu innych atrakcji dla najmłodszych oraz tych, którzy spragnieni są nieco mocniejszych wrażeń.

 

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena:  zarezerwuj 

  • 85 zł (dorośli)
  • 75 zł ( student do 26 lat, młodzież)
  • 70 zł (dzieci 3-16)
  • 40 zł (dzieci do 3 lat)

* 10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji
** 5zł zniżki od ceny wycieczki dla posiadacza Karty Dużej Rodziny - za okazaniem karty 
Zniżki są przyznawane przy płatności gotówką lub przelewem. Po dokonaniu wpłaty poprzez system płatności PayU nie ma mozliwości uzystania rabatu (zwrotu różnicy).

 

Cena zawiera:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • opiekę pilota

Obowiązkowo płatne:

  • pakiety do Parku z 5% zniżką przy zakupie biletów w Biurze Strama: 28,40zł srebrny/ 56,90zł premium plus normalny/ 47,40zł premium plus ulgowy (dzieci do 16 lat, emeryci, renciści)/ 0,95zł dzieci do 90 cm wzrostu. 

Zniżka dla osób niepełnosprawnych: -50%. Rabat udzielany jest na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności, które należy okazać w kasie biletowej. Opiekunowi osoby niepełnosprawnej przysługuje ulgowy bilet wstępu.

Opcjonalnie płatne:

  • kanapka 6zł

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.

Zatorland - rezerwuj online

Informacja i rezerwacja telefoniczna: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 20 116 46, 18 20 63 813

Polecamy:

Apartament Blisko Wszędzie

Apartament Szklane Domy

 

Zniżki od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

Kupon zniżkowy Karczma NOSALDla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu. Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2019, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2019 (czerwiec - wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

Kupon zniżkowy TAXI Giewont15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

Kupon zniżkowy Termy Chochołowskie10% rabatu dla Klientów Centrum Wycieczek Jednodniowych STRAMA na baseny TERM CHOCHOŁOWSKICH.

Warunki korzystania z promocji: 1. Podczas zakupu biletu na baseny należy okazać kupon zniżkowy wraz z biletem lub paragonem STRAMA 2. Rabat jest jednorazowy 3. Kupon przy zakupie biletu zostanie odebrany 4. Rabaty nie sumują się z istniejacymi w termach promocjami

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Szczególnie polecamy

Wycieczka szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi

 

Nasza Galeria