STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczka do Zatorlandu - parku dinozaurów


Park Rozrywki Zatorland
to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Został on zaplanowany tak, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale zapewnić dobrą zabawę dla każdego.

Wycieczkę do Zatorlandu organizujemy w każdą środę.

Zapraszamy również na wycieczkę do Energylandii - najnowocześniejszego parku rozrywki w Polsce.

PROGRAM wycieczki z Zakopanego do Zatorlandu - parku dinozaurów

UWAGA: We wrześniu pobyt w Zatorlandzie do godziny 17. 

OPIS atrakcji

Zatorland - Park Rozrywki i Edukacji

Dinozatorland-3w

To kompleks trzech tematycznych parków, które umożliwiają poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii oraz odkrywanie niezwykłej przyrody. To również przestrzeń wypoczynku i wspaniałej zabawy dla całej rodziny.

Park Dinozaurów znajduje się w lesie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca życie tych potężnych zwierząt. To ponad 100 różnych dinozaurów, z których większość porusza się i wydaje dźwięki. Wśród nich są ogromne roślinożerne Zauropody, T-Rex czy też największy na świecie ruchomy dinozaur – Argentynozaur, który ma ponad 35 metrów długości! 

Park Owadów to miejsce, dzięki któremu możemy dostrzec te niewielkie stworzenia towarzyszące nam niemal każdego dnia. W Parku zobaczymy owady ludzkich rozmiarów (między innymi ruchomego karalucha), poznamy szczegóły ich budowy oraz dowiemy się jaki wpływ wywierają na życie na ziemi. W Parku Owadów znajduje się ekspozycja insektów, pochodzących z różnych zakątków świata między innymi z Tajlandii, Maroka, Rosji.

 

Zatorland Park MitologiiUlokowany w znacznej części na wodzie Park Mitologii przybliży nam niezwykłych greckich bogów i herosów oraz mityczne stworzenia. Nieodłącznym elementem zwiedzania parku jest rejs po malowniczym jeziorze i wysłuchanie opowieści o barwnym helleńskim świecie.

Na terenie parku znajduje się również Lunapark wyposażony m.in. w symulator 3D Bonanza, wieżę drop’n’twist, diabelski młyn a także karuzelę wiedeńską. Nie zabraknie też zjeżdżalni dinocoasterem, trampolin, kina 5D Extreme, domu do góry nogami oraz wielu innych atrakcji dla najmłodszych oraz tych, którzy spragnieni są nieco mocniejszych wrażeń.

 

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena:  zarezerwuj 

  • 85 zł (dorośli)
  • 75 zł ( student do 26 lat, młodzież)
  • 70 zł (dzieci 3-16)
  • 40 zł (dzieci do 3 lat)

* 10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji
** 5zł zniżki od ceny wycieczki dla posiadacza Karty Dużej Rodziny - za okazaniem karty 
Zniżki są przyznawane przy płatności gotówką lub przelewem. Po dokonaniu wpłaty poprzez system płatności PayU nie ma mozliwości uzystania rabatu (zwrotu różnicy).

 

Cena zawiera:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • opiekę pilota

Obowiązkowo płatne:

  • pakiety do Parku z 5% zniżką przy zakupie biletów w Biurze Strama: 31,30zł srebrny (nie obejmuje parków tematycznych)/ 56,90zł premium normalny/ 47,40zł premium ulgowy (dzieci od 111cm wzrostu - do 16 lat, emeryci)/ 37,90zł premium mini ulgowy (dzieci od 91-110cm wzrostu)/ 0,95zł dzieci do 90 cm wzrostu. 

Zniżka dla osób niepełnosprawnych: -50%. Rabat udzielany jest na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności, które należy okazać w kasie biletowej. Opiekunowi osoby niepełnosprawnej przysługuje ulgowy bilet wstępu.

Opcjonalnie płatne:

  • kanapka 6zł

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.

Zatorland - rezerwuj online

Informacja i rezerwacja telefoniczna: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 20 116 46, 18 20 63 813

Covid 19 Bezpieczna podróż

 POLECAMY APARTAMENTY:

Apartament Blisko Wszędzie

Apartament Szklane Domy

 

ZNIŻKI od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

Kupon zniżkowy Karczma NOSAL
Dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu.
Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2020, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2020 (lipiec- wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

Kupon zniżkowy TAXI Giewont

15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

WAŻNE: Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Szczególnie polecamy

Wycieczka szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi

 

Nasza Galeria