STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczka do Energylandii - rodzinnego parku rozrywki

EnergylandiaPARK ENERGYLANDIA to zlokalizowany w miejscowości Zator największy Park Rozrywki w Polsce przeznaczony zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Oprócz niezapomnianych atrakcji w parku zapewnimy Państwu zwiedzanie Wadowic - miasta urodzin Karola Wojtyły a późnijszego Papieża Jana Pawła II.

Wycieczkę do Energylandii organizujemy w każda środę.

PROGRAM wycieczki z Zakopanego do Energylandii

 • 08.30 Wyjazd z Zakopanego (mapa przystanków)
 • 11.30 Ropoczęcie pobytu w parku rozrywki Energylandia
 • 17.00 Przejazd do Wadowic
 • 17.30 Zwiedzanie Bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach
 • 18.00 Czas wolny
 • 19.00 Wyjazd z Wadowic
 • 21.00 Planowany przyjazd do Zakopanego
 

OPIS atrakcji

Energylandia - rodzinny park rozrywki

EnergylandiaNa przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.

W Energylandii kupując JEDEN BILET WSTĘPU możesz korzystać ze wszystkich urządzeń i atrakcji bez limitu. Wszystkie atrakcje podzielono na strefy:

Bajkolandia to kraina dziecięcych pragnień. Wkraczające do niej maluchy spotykają się z postaciami ulubionych bajek. Niczym bohaterowie przygód mogą zostać pilotami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami. Znajdujące się w niej karuzele, mini coastery, autka i samolociki są niezwykle bezpieczne.

W strefie Familijnej udostępnione zostały atrakcje przeznaczone dla całych rodzin (uwaga – na niektórych obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm). Rodzinnie można tu spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.

Water Park naśladuje tropikalną wyspę. W strefie tej można zażyć słońca, odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To przepiękne miejsce wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek, które tematycznie związane są z estetyką egzotycznych wysp.

Strefa ekstremalna to miejsce pełne adrenaliny i szalonych przygód dla dorosłych i młodzieży. W ofercie tej strefy dostępne jest kilkanaście ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera, których prędkość dochodzi do 100 km/h.

Na terenie parku znajduje się wiele ciekawych, stylizowanych i tematycznych restauracji, knajpek i lokali.

Wadowice - miasto urodzin Karola Wojtyły

Bazylika w WadowicachZobaczymy Bazylikę Mniejszą Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, która jest ściśle związana z Janem Pawłem II. W czasie wolnym można będzie wejść do Muzeum Papieskiego oraz skosztować słynnej już na całym świecie "papieskiej" kremówki.

 

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena:  zarezerwuj 

 • 85 zł (dorośli)
 • 75 zł (student do 26 lat, młodzież)
 • 70 zł (dzieci 3-16)
 • 40 zł (dzieci do 3 lat)

* 10 % zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opiekę pilota

Obowiązkowa opłata:

 • bilet wstępu do Energylandii z 5% zniżką przy zakupie biletów w Biurze Strama: 122,55zł - dorośli i dzieci od 140 cm wzrostu/ 75,05zł - dzieci do 140 cm wzrostu/ 0,95zł - dzieci do 3 lat.
 • Zakup biletów: Senior / Urodzinowy / Ciąża / Os. Niepełnosprawne / KDR - Tylko w kasach parku po okazaniu dokumentów potwierdzających

Opcjonalnie płatne:

 • Kanapka: 6 zł

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.

EnergyLandia - rezerwuj online

Informacja i rezerwacja telefoniczna: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 20 116 46

Polecamy:

Apartament Blisko Wszędzie

Apartament Szklane Domy

 

Zniżki od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

Kupon zniżkowy Karczma NOSALDla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu. Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2019, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2019 (czerwiec - wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

Kupon zniżkowy TAXI Giewont15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

Kupon zniżkowy Termy Chochołowskie10% rabatu dla Klientów Centrum Wycieczek Jednodniowych STRAMA na baseny TERM CHOCHOŁOWSKICH.

Warunki korzystania z promocji: 1. Podczas zakupu biletu na baseny należy okazać kupon zniżkowy wraz z biletem lub paragonem STRAMA 2. Rabat jest jednorazowy 3. Kupon przy zakupie biletu zostanie odebrany 4. Rabaty nie sumują się z istniejacymi w termach promocjami

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Szczególnie polecamy

Wycieczka szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi

 

Galeria