85 zł (dorośli)
75 zł (studenci do 26 lat, młodzież)
70 zł (dzieci 4-10)
45 zł (dzieci do 4 lat)

Park Rozrywki i Edukacji "Zatorland" to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Został on zaplanowany tak, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale także zapewnić dobrą zabawę dla każdego.
Wycieczkę do Zatorlandu organizujemy w każdy czwartek

 ZAKOŃCZYLIŚMY SEZON LATO 2021 ???

 Dziękujemy za zaufanie i wspólnie spędzone chwile.
 Staramy się, aby "wycieczkowanie z nami" było przyjemnością i pięknym wspomnieniem. Bez Państwa podróżowanie nie byłoby takie samo ??
 
 Na kolejne wyjazdy z Biurem STRAMA zapraszamy od czerwca 2022 ?

Park Rozrywki i Edukacji "Zatorland" to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Został on zaplanowany tak, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów, ale także zapewnić dobrą zabawę dla każdego.
Wycieczkę do Zatorlandu organizujemy w każdy czwartek

Program wycieczki

08.30 Wyjazd z Zakopanego (mapa przystanków)
11.30 Pobyt w Zatorlandzie (6,5h)
18.00 Wyjazd z Zatoru
21.00 Planowany przyjazd do Zakopanego

Opis atrakcji

Zatorland - Park Rozrywki i Edukacji

To kompleks trzech tematycznych parków, które umożliwiają poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii oraz odkrywanie niezwykłej przyrody. To również przestrzeń wypoczynku i wspaniałej zabawy dla całej rodziny.

Park Dinozaurów znajduje się w lesie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca życie tych potężnych zwierząt. To ponad 100 różnych dinozaurów, z których większość porusza się i wydaje dźwięki. Wśród nich są ogromne roślinożerne Zauropody, T-Rex czy też największy na świecie ruchomy dinozaur – Argentynozaur, który ma ponad 35 metrów długości!

Park Owadów to miejsce, dzięki któremu możemy dostrzec te niewielkie stworzenia towarzyszące nam niemal każdego dnia. W Parku zobaczymy owady ludzkich rozmiarów (między innymi ruchomego karalucha), poznamy szczegóły ich budowy oraz dowiemy się jaki wpływ wywierają na życie na ziemi. W Parku Owadów znajduje się ekspozycja insektów, pochodzących z różnych zakątków świata między innymi z Tajlandii, Maroka, Rosji.

Ulokowany w znacznej części na wodzie Park Mitologii przybliży nam niezwykłych greckich bogów i herosów oraz mityczne stworzenia. Nieodłącznym elementem zwiedzania parku jest rejs po malowniczym jeziorze i wysłuchanie opowieści o barwnym helleńskim świecie.

Na terenie parku znajduje się również Lunapark wyposażony m.in. w symulator 3D Bonanza, wieżę drop’n’twist, diabelski młyn a także karuzelę wiedeńską. Nie zabraknie też zjeżdżalni dinocoasterem, trampolin, kina 5D Extreme, domu do góry nogami oraz wielu innych atrakcji dla najmłodszych oraz tych, którzy spragnieni są nieco mocniejszych wrażeń.

Dodatkowa informacja o opłatach

Cena zawiera:
  • przejazd autokarem lub busem (zależnie od frekwencji)
  • opiekę pilota
Zniżki:

* 10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji
** 5zł zniżki od ceny wycieczki dla posiadacza Karty Dużej Rodziny - za okazaniem karty
Zniżki są przyznawane przy płatności gotówką. Po dokonaniu wpłaty online nie ma możliwości uzyskania rabatu (zwrotu różnicy).

Obowiązkowo płatne:

bilet do Parku z 5% zniżką przy zakupie biletów w Biurze Strama: 66,41zł dorośli i dzieci od 16 roku życia/ 59,91zł dzieci od 91cm do 16 roku życia, seniorzy 65+ na podstawie dokumentu tożsamości/ 0,95zł dzieci do 90cm. 

Opcjonalnie płatne:

kanapka 6zł

Jednodniowe wycieczki w Polsce

bon turystyczny na wycieczki jednodniowe