STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczka do Tatralandii - Aquapark Słowacja

TatralandiaTatralandia jest największym parkiem wodnym w tej części Europy. Podczas sześciogodzinnego pobytu można korzystać z 14 termalnych basenów wyposażonych w grzybki wodne, leżaki oraz fontanny. Na terenie parku znajduje się wiele atrakcji, między innymi zjeżdżalne na których świetnie będą się bawić zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

Informujemy, iż w związku z COVID-19 wycieczka nie będzie realizowana w sezonie Lato 2021.

PROGRAM wycieczki z Zakopanego do Tatralandii

 • 09.00 Wyjazd z Zakopanego (mapa przystanków)
 • 11.10 Przyjazd do Liptowskiego Mikulasza
 • 11.15 Wejście na baseny 
 • 17.30 Wyjazd ze Słowacji
 • 19.30 Planowany przyjazd do Zakopanego

CENY biletów do Tatralandii:

Bilet AQUA PACKET:  28€ dorośli/ 23€ studenci*, młodzież 12-18 lat, seniorzy 60+, niepełnosprawni i ich opiekunowie/ 20€ dzieci 6-12 lat/ GRATIS dzieci do 6 lat.

*osoby od 18 do 26 lat z ważną legitymacją ISIC, ITIC, EURO26

OPIS atrakcji

Tatralandia - baseny termalne

tatralandia z_lotu_ptakaNajwiększy w tej części Europy, termalny park wodny w okolicy Liptowskiego Mikulasa oferuje wspaniałe atrakcje dla całej rodziny. Woda w basenach ma lecznicze właściwości, pochodzi z wód morza, które znajdowało się na terenie Liptowskiej Kotliny przed 40 milionami lat. 14 termalnych basenów z leczniczą wodą o temperaturze od 24-39°C wyposażonych jest w wiele atrakcji takich jak: mosty pontonowe, krzesła i łóżka z masażami wodnymi, wodne grzybki, perłowe kąpiele oraz sztuczne prądy.

Atrakcje w Parku Wodnym

zjezdzalnieKażdego dnia na basenach odbywają się animacje i konkursy a dla miłośników aktywnego wypoczynku wodny aerobik. Dla dzieci to istny raj, mogą korzystać z basenów o temperaturze wody od 28-32°C z bajkowym zamkiem, zjeżdżalniami, z tryskającym wodą wężem, wodną huśtawką, sztucznym deszczem, powietrznymi gejzerami itp. Dużą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych jest 28 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności.

SPA - Witalny Świat

spaMiłośnikom odnowy biologicznej proponujemy wizytę w Witalnym Świecie, gdzie będzie można skorzystać z wielu zabiegów i urządzeń hydro terapii, które pomogą doskonale zrelaksować się i odprężyć ciało. Na terenie Witalnego Świata znajduje się kompleks 16 parowych, wodnych i masażowych kąpieli, saun oraz zabiegów.

 

 

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena:  zarezerwuj 

 • 60 zł (dorośli)
 • 60 zł (studenci do 26 lat, młodzież)
 • 55 zł (dzieci 4-10)
 • 45 zł (dzieci do 4 lat)

* 10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji
** 5zł zniżki od ceny wycieczki dla posiadacza Karty Dużej Rodziny - za okazaniem karty
Zniżki są przyznawane przy płatności gotówką lub przelewem. Po dokonaniu wpłaty poprzez system płatności PayU nie ma mozliwości uzystania rabatu (zwrotu różnicy).

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW i KL

Dodatkowo płatne: Bilet AQUA PACKET - 28 zjeżdżalni, 14 basenów (zewnętrzne i wewnętrzne), wodne atrakcje, wodna siatkówka, wodna koszykówka, kącik zabaw dla dzieci, szafka, parking, jacuzzi (zewnętrzne i wewnętrzne):

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

Przypominamy o zabraniu ręcznika oraz stroju kąpielowego - na basenach obowiązuje zakaz kąpieli w spodenkach typu "shorty" lub bieliźnie.

Tatralandia - rezerwuj online

Informacja i rezerwacja telefoniczna: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 20 116 46

Covid 19 Bezpieczna podróż

 POLECAMY APARTAMENTY:

Apartament Blisko Wszędzie

Apartament Szklane Domy

 

ZNIŻKI od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

Kupon zniżkowy Karczma NOSAL
Dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu.
Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2020, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2020 (lipiec- wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

Kupon zniżkowy TAXI Giewont

15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

WAŻNE: Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Szczególnie polecamy

Wycieczka szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi

 

Nasza galeria