STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczka TrickLandia i Ścieżka w koronach drzew - Słowacja

TrickLandiaŚcieżka w koronach drzew to niezwykły spacer wśród wierzchołków sosen i świerków, którego zwieńczeniem jest 32 metrowa wieża widokowa z przepiękną panoramą Tatr Bielskich oraz Pienin. W godzinach popołudniowych przeniesiemy sie do świata iluzji - do TrickLandii, najpiętniejszego lustrzanego labiryntu w Europie Środkowej.

Wycieczkę TrickLandia i Ścieżka w koronach drzew organizujemy w każdy poniedziałek.

 

PROGRAM wycieczki TrickLandia i Ścieżka w koronach drzew

 • 08.00 Wyjazd z Zakopanego (mapa przystanków)
 • 09.30 Przyjazd do Bachledowej Doliny, podejście do ścieżki (40 min) lub wyjazd kolejką gondolową, spacer po ścieżce, czas wolny
 • 13.00 Wyjazd z Bachledowej doliny
 • 13.30 Przyjazd do Starego Smokowca. Zwiedzanie TrickLandii
 • 15.00 Czas wolny w Starym Smokowcu
 • 16.30 Wyjazd ze Słowacji
 • 18.00 Planowany powrót do Zakopanego

OPIS atrakcji

"ŚCIEŻKA W KORONACH DRZEW - BACHLEDKA"

Ścieżka w koronach drzewSzlak usytuowany jest na grzbiecie Spiskiej Magury o łącznej długości 1 234 metrów, poprowadzony jest spiralnie nad koronami drzew. Maksymalna wysokość ścieżki wynosi 24m i kończy się wieżą widokową o wysokości 32m. Z wieży roztacza się imponujący widok na panoramę Tatr Bielskich, Zamagórza, Pienin z Trzema Koronami. Na szlak można dotrzeć na piechotę (około 40 minut z dolnej stacji kolejki) lub wjechać gondolą.

TrickLandia

TrickLandiaUnikalny park rozrywki i galeria idealna dla całej rodziny. W jej pomieszczeniach można znaleźć lustrzany labirynt, zabytki słowackich opowieści ludowych, bajek, a także królestwa wiosek i pałaców Słowacji. Projekt opiera się na trick-art - sztuce iluzji optycznej. Wśród najnowszych atrakcji znalazły się trzy komory antygrawitacyjne oraz rzeczywistość rozszerzona.

Stary Smokowiec

Stary SmokowiecMiejscowość u podnóża Tatr Wysokich. Obecnie jest popularnym ośrodkiem turystycznym, głównie dla narciarzy oraz amatorów pieszych wycieczek. Jednym z najbardziej znanych budynków w Starym Smokowcu jest wybudowany w roku 1904 Grand Hotel.

 

 

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena:  zarezerwuj 

 • 80 zł (dorośli)
 • 75 zł (studenci do 26 lat, młodzież)
 • 60 zł (dzieci 3-10)
 • 40 zł (dzieci do 3 lat)

* 10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji
** 5zł zniżki od ceny wycieczki dla posiadacza Karty Dużej Rodziny - za okazaniem karty
Zniżki są przyznawane przy płatności gotówką lub przelewem. Po dokonaniu wpłaty poprzez system płatności PayU nie ma mozliwości uzystania rabatu (zwrotu różnicy).

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW i KL

Dodatkowo płatne:

 • Ścieżka w koronach drzew: 10€ dorośli/ 7,5€ dzieci 3-14 lat, emeryci 65+/ 25€ bilet rodzinny (2+2. Dodatkowe dziecko do 14 lat dopłata 6€)/ GRATIS dzieci do 3 lat.
  Ścieżka w koronach drzew + Gondola (przejazd dwukierunkowy): 20€ dorośli/ 16€ dzieci 3-14 lat, emeryci 65+/ 49€ bilet rodzinny (2+2. Dodatkowe dziecko do 14 lat dopłata 13€)/ GRATIS dzieci do 3 lat
 • Tricklandia: 9€ dorośli/ 8€ studenci/ 6€ dzieci 4-15 lat, emeryci, osoby niepełnosprawne/ 28€ bilet rodzinny 2+2/ 23€ bilet rodzinny 2+1 (1 dziecko)/ 20€ bilet rodzinny 1+2 (2 dzieci)/ GRATIS dzieci do 4 lat

 

UWAGA: W przypadku wycieczek zagranicznych przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

Tricklandia i Ścieżka w koronach drzew - rezerwuj online

Informacja i rezerwacja telefoniczna: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 20 116 46, 18 20 63 813

Covid 19 Bezpieczna podróż

 POLECAMY APARTAMENTY:

Apartament Blisko Wszędzie

Apartament Szklane Domy

 

ZNIŻKI od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

Kupon zniżkowy Karczma NOSAL
Dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu.
Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2020, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2020 (lipiec- wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

Kupon zniżkowy TAXI Giewont

15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

WAŻNE: Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

 

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Szczególnie polecamy

Wycieczka szczególnie polecana dla Seniorów

Wycieczka szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi

 

Wideo

TrickLandia

Ścieżka w koronach drzew

Galeria