STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Przygoda z gotowaniem - warsztaty kulinarne dla dzieci

warsztaty kulinarneWarsztaty kulinarne to czas poświęcony na gotowanie, dobrą zabawę i kosztowanie samodzielnie przyrządzonych potraw.

Dzieci podczas warsztatów uczą się podstawowych zachowań w kuchni i krok po kroku przygotowują zaplanowane przez kucharza dania.

Warsztaty kulinarne organizujemy w każdy piątek wakacji od 5 lipca do 23 sierpnia.

Zapraszamy równiez na Warsztaty przyrodnicze, które organizujemy w kazdą środę wakacji od 3.07 do 28.08.

PROGRAM - każdy piątek wakacji od 5 lipca do 23 sierpnia

  • 10.30 Spotkanie w Karczmie Nosal, ul. Balzera 30, krótka pogadanka na temat gotowania i zachowań w kuchni.
  • 10.50 Przygotowanie dania głównego, deseru lub dekorowanie ciasteczek
  • 12.30 Obiad - degustacja samodzielnie przygotowanych potraw. Zakończenie warsztatów

Warsztaty kulinarne

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena:  zarezerwuj 

  • 60 zł dziecko pod opieką rodzica

Cena zawiera:

  • udzial w warsztatach
  • fartuszki

Minimalny wiek uczestników: 3 lata.

Warsztaty kulinarne-  rezerwuj online

Informacja i rezerwacja telefoniczna: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 18 20 116 46

Polecamy:

Apartament Blisko Wszędzie

Apartament Szklane Domy

 

Zniżki od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

Kupon zniżkowy Karczma NOSALDla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu. Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2019, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2019 (czerwiec - wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

Kupon zniżkowy TAXI Giewont15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

Kupon zniżkowy Termy Chochołowskie10% rabatu dla Klientów Centrum Wycieczek Jednodniowych STRAMA na baseny TERM CHOCHOŁOWSKICH.

Warunki korzystania z promocji: 1. Podczas zakupu biletu na baseny należy okazać kupon zniżkowy wraz z biletem lub paragonem STRAMA 2. Rabat jest jednorazowy 3. Kupon przy zakupie biletu zostanie odebrany 4. Rabaty nie sumują się z istniejacymi w termach promocjami

 

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Szczególnie polecamy

Wycieczka szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi

 

Galeria