STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Wycieczka na spływ przełomem Dunajca

Spływ przełomem DunajcaDwugodzinny spływ przełomem Dunajca wiedzie przez najpiękniejsze zakątki Pienin. Oprócz głównej atrakcji pokażemy Państwu urokliwe zakątki polskiego Spisza, do których zaliczyć można Zamek w Niedzicy, malowniczą Zaporę Czorsztyńską oraz drewniany Kościółek w Dębnie.

Wycieczkę Spływ Dunajcem organizujemy w każdy wtorek, środę, piątek i niedzielę.

PROGRAM wycieczki z Zakopanego na spływ Dunajcem

 


Rafting przełomem Dunajca
Rafting przełomem Dunajca
Istnieje możliwość wyboru pomiędzy standardowym spływem tratwą a spływem pontonami.

Szczegółowy opis spływu pontonami po Dunajcu w zakładce:
Rafting po Dunajcu

 

OPIS atrakcji

Zamek w Niedzicy i Zapora Czorsztyńska

Zamek_w_NiedzicyZamek w NiedzicyKrótki spacer po koronie sztucznej zapory na Dunajcu pozwoli zobaczyć ogrom pracy, jaka została włożona, aby stworzyć zabezpieczenie dla całej Polski przed jednym z największych żywiołów, jakim jest woda.

Podczas godzinnego czasu wolnego istnieje możliwość zwiedzania gotyckiego zamku w Niedzicy - jednego z największych atrakcji turystycznych południowej Małopolski. Kręcono tu m. in. sceny do seriali Janosik oraz Wakacje z duchami.

Spływ przełomem Dunajca

splyw-przelomem-dunajca-2FlisacyZ Niedzicy udadzą się Państwo w ponad dwugodzinną przeprawę drewnianymi tratwami rwącym nurtem Dunajca. Różnorodność szybko zmieniających się krajobrazów zadziwi nawet najbardziej wymagających. Spływ rozpoczyna się w Sromowcach Kątach, a kończy w Szczawnicy, gdzie przewidujemy ok. godzinną przerwę na obiad.

Kościółek w Dębnie (XV wiek)

Splyw_Dunajcem_3Kościółek w Dębnie

Dużą atrakcją wycieczki jest XV wieczny drewniany kościółek w Dębnie, udostępniany do zwiedzania w obecności księdza proboszcza. Kościółek jest zabytkiem klasy "0", a więc o szczególnym znaczeniu międzynarodowym, porównywalnym np. z krakowskim Wawelem. Jak podają góralskie legendy częstym gościem kościółka był Janosik. W filmie "Janosik" główny bohater brał tu ślub. W 2003 roku cały obiekt został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 

Cena:  zarezerwuj 

  •  115 zł (dorośli)
  •  105 zł (studenci, młodzież)
  •  95 zł (dzieci 3-10)
  •  30 zł (dzieci do 3 lat na kolanach rodziców)

Zamów wycieczkę jako prezent

Cena zawiera:

  •  przejazd autokarem
  •  opiekę pilota
  •  bilet na spływ i do PPN (49 / 24,5 zł)
  •  wstęp do kościoła
  •  słodką niespodziankę

Dodatkowo płatne: wstęp na zamek i do wozowni w Niedzicy 12 zł os. dorosła / dzieci do 7 lat 9 zł

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.

Informacja i rezerwacja telefoniczna: rezerwacje @ strama.turystyka.pl, tel. 18 20 116 46

 

SubwayPrzy zakupie każdej wycieczki istnieje możliwośc zamówienia sandwicza Subway Club 15 lub Subway Veggie 15 w cenie 11 zł

Kanapki dostarczane są do autokaru bezpośrednio przed rozpoczęciem wycieczki.

 

Zniżki od naszych partnerów dla kupujących wycieczki:

bon taxi15% rabatu od Taxi Giewont dla klientów Centrum Wycieczek STRAMA na dojazd do miejsca wyjazdu na wycieczkę i na powrót z wycieczki.

Aby otrzymać rabat podczas zgłoszenia należy podać hasło "STRAMA" lub przed rozpoczęciem kursu okazać bilet zakupu wycieczki.

bon karczma nosalDla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili i skorzystali z oferty wyjazdu na wycieczki KARCZMA NOSAL przygotowała 20% rabatu. Warunki korzystania z promocji: 1) rabat dotyczy konsumpcji dań oraz napojów bezalkoholowych znajdujących się w ofercie Karczmy Nosal na lato 2015, 2) nie udzielamy rabatu na napoje alkoholowe, 3) rabat obowiązuje w sezonie letnim 2015 (czerwiec – wrzesień), 4) warunkiem skorzystania z promocji jest poinformowanie obsługi o posiadanym rabacie oraz przekazanie go przed podaniem rachunku końcowego, 5) rabaty nie łączą się, udzielamy jednego 20% rabatu do jednego rachunku

bon subwayDla klientów Centrum Wycieczek STRAMA, którzy zakupili wycieczkę BON na zestaw: Sandwicz SUB15 z napojem za 13 zł zamiast 16,39 zł lub Sandwicz SUB30 z napojem za 19 zł zamiast 22,89 zł.

Bony do wykorzystania w restauracji SUBWAY w Zakopanem.

 

 

 
 
 
 

rezerwuj_r

Szczególnie polecamy

Wycieczka szczególnie polecana dla Seniorów

Wycieczka szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi

 

 

Trasa spływu

mapa splyw

 

Galeria