Odkryj piękno europejskich stolic z Biurem Turystycznym STRAMA

Wybierz się z nami w niezapomnianą podróż do jednej trzech stolic - Wiednia, Budapesztu lub Bratysławy. Każde z tych popularnych miast oczaruje Cię swoim unikalnym charakterem i bogatą historią.

Wiedeń, stolica Austrii, zachwyca imperialną atmosferą. Majestatyczne pałace Habsburgów - Schönbrunn i Hofburg – wraz z ich pięknymi ogrodami pozwolą poczuć ducha prawdziwej arystokracji. W wolnej chwili warto udać się kawiarni, by spróbować słynnego tortu Sachera i kawy wiedeńskiej.

Budapeszt to perła nad Dunajem, miasto w którym na każdym kroku można podziwiać monumentalne zabytki. Węgierska stolica zachwyca imponującym budynkiem Parlamentu, Zamkiem Królewskim i Kościołem Macieja, którego fasada pełna jest bogatych detali, strzelistych wież i rzeźbionych okien.

Stolica Słowacji - Bratysława - zaskakuje urokliwym starym miastem. Przespaceruj się jej brukowanymi uliczkami, zatrzymaj się przy jedynej zachowanej bramie miejskiej (Brama Michalska) i zrób zdjęcie z pomnikiem Čumila – kanalarza obserwującego przechodniów, który stał się symbolem miasta.


Zapraszamy do odkrywania tych pięknych miast z Biurem Turystycznym STRAMA.

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas programami:
Budapeszt
Wiedeń
Bratysława
Trzy Stolice - wycieczka dwudniowa

W okresie od jesieni do wiosny zapraszamy do Budapesztu i Wiednia w nieco innej odsłonie:
Budapeszt z wieczornym rejsem
Budapeszt – jarmark bożonarodzeniowy
Wiedeń śladami Cesarzowej Sisi
Wiedeń – jarmark bożonarodzeniowy
Wiedeń – jarmark wielkanocny