BIURA SPRZEDAŻY WYCIECZEK STRAMA biura

Adresy i godziny otwarcia biur:

1. Biuro Turystyczne STRAMA, ul. Oswalda Balzera 19c, vis-a-vis NOSAL (bezpłatny parking dla Klientów biura)

biuro nieczynne - zachęcamy do zakupów online.

2. Biuro Turystyczne STRAMA, ul. Krupówki 58 - poniżej INTERSPORT 

biuro nieczynne - zachęcamy do zakupów online

Pokaż  biura sprzedaży wycieczek jednodniowych BT Strama na większej mapie

Informacje i rezerwacje :
tel: 18 20 63 813, 18 20 116 46 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
rezerwacje on-line: www.strama.turystyka.pl

Realizacja wycieczek grupowych powyżej 10 osób : tel. 604 801 123, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Odkryj magię podróżowania z Biurem Turystycznym STRAMA działającym nieprzerwanie od 2004 roku!  

Nasza różnorodna oferta wycieczek krajowych i zagranicznych jest regularnie udoskonalana i poszerzana, tak aby każdy mógł znaleźć wycieczkę swoich marzeń. W realizowanych przez nas programach bazujemy na swoim szerokim doświadczeniu, profesjonalnym transporcie i niezastąpionym zespole ludzi z bogatą wiedzą i zamiłowaniem do podróży

Zapraszamy do odkrywania turystycznych pereł Polski – Krakowa i Spływu Przełomem Dunajca. Z nami odwiedzą Państwo niepowtarzalne atrakcje na Słowacji: Łomnicki Szczyt, Jaskinię Bielską, Zamek Orawski, Janosikowe Jamy czy Słowacki Raj.

Oferujemy również wyjazdy do pięknych europejskich stolic: Bratysławy, Budapesztu oraz majestatycznego Wiednia. Zapraszamy do odkrywania węgierskich skarbów w Egerze i Tokaju, a także czeskiego Brna z Morawskim Krasem i Ołomuńca z wiszącym mostem

W swojej ofercie mamy także dwudniową wycieczkę Trzy Stolice oraz trzydniową wycieczkę do Doliny Wachau.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego angażujemy się w pełni, aby każda podróż była wypełniona miłą atmosferą i sprzyjała doskonałemu wypoczynkowi.

Przystanki na których zatrzymują się autokary Biura STRAMA

Pokaż przystanki BT STRAMA na większej mapie. 
UWAGA: przystanki, poza ścisłym centrum Zakopanego, zależne są od kierunku w którym się udajemy. Przykładowo - przystanek w Poroninie nie jest dostępny dla wycieczki do Budapesztu, gdyż kierujemy się bezpośrednio na przejście graniczne Chochołów - Sucha Hora. Przy dokonywaniu rezerwacji online wyświetla się lista przystanków dostępnych dla danej wycieczki.