BIURA SPRZEDAŻY WYCIECZEK STRAMA biura

Adresy i godziny otwarcia biur:

1. Biuro Turystyczne STRAMA, ul. Oswalda Balzera 19c, vis-a-vis NOSAL (bezpłatny parking dla Klientów biura)

poniedziałek - piątek: nieczynne
sobota - niedziela: nieczynne

2. Biuro Turystyczne STRAMA, ul. Krupówki 58 - poniżej INTERSPORT 

poniedziałek - piątek: nieczynne
sobota - niedziela: nieczynne

3. Biuro Turystyczne STRAMA, ul. Kościuszki 25 - okolica dworca

OD 1 WRZEŚNIA: biuro nieczynne

Pokaż  biura sprzedaży wycieczek jednodniowych BT Strama na większej mapie

Informacje i rezerwacje :
tel: 18 20 63 813, 18 20 116 46 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
rezerwacje on-line: www.strama.turystyka.pl

Realizacja wycieczek grupowych powyżej 10 osób : tel. 604 801 123, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Biuro Turystyczne STRAMA powstało w 2004 roku w Zakopanem dla celów organizacji  jednodniowych wycieczek autokarowych, stwarzając tym samym kolejne atrakcje dla turystów wypoczywających pod Tatrami.

STRAMA, to firma w której wszystkie usługi wykonywane są samodzielnie na bazie własnego doświadczenia, transportu i co najważniejsze zespołu ludzi posiadających ogromne chęci i predyspozycje do obsługi turystów przyjeżdżających na wypoczynek do Zakopanego. Wybierając naszą ofertę macie Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi, sprawnego sprzętu, bezpiecznych autokarów i pełną realizację oferty zgodnej programem.

Nasza oferta wycieczek jednodniowych

Na przestrzeni lat oferta wycieczek była kilkakrotnie modyfikowana, a programy udoskonalane tak, aby stworzyć najwyższej klasy produkt turystyczny spełniający oczekiwania naszych gości.

W ofercie biura STRAMA znajdują się wycieczki w ciekawe miejsca w Polsce położone w niedalekiej odległości od Zakopanego takie jak: Kraków, Wieliczka, Oświęcim oraz w Pieniny na Spływ Przełomem Dunajca.

Organizujemy wycieczki do pięknych europejskich stolic: Słowacja - wycieczka do Bratysławy, Austria – wycieczka do Wiednia, Węgry – wycieczka do Budapesztu oraz do słynnego Egeru, Czechy - dwudniowa wycieczka do Pragi. Z racji bliskości granic i piękna otaczających nas Tatr zapraszamy również do odwiedzenia Słowacji podczas wycieczek na Łomnicki Szczyt, Tatry Wysokie, Dookoła Tatr, Spisz i Tatralandii

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą wartością, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby podczas wycieczek panowała zawsze miła atmosfera i sprzyjający wypoczynkowi dobry klimat.

Przystanki na których zatrzymują się autokary Biura STRAMA

Pokaż  przystanki BT STRAMA na większej mapie