STRAMA: wycieczki jednodniowe z Zakopanego.

 
 
 
 

Biura Turystyczne STRAMA

BIURA SPRZEDAŻY WYCIECZEK STRAMA CZYNNE OD CZERWCA DO WRZEŚNIA 


biura

Informacje i rezerwacje :
tel: 18 20 116 46, 18 20 63 813 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Realizacja wycieczek grupowych powyżej 10 osób : tel. 604 801 123, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adresy i godziny otwarcia biur:

1. Biuro Turystyczne STRAMA, ul. Oswalda Balzera 19c, vis-a-vis NOSAL - darmowy parking od 04.10.2019 NIECZYNNE

 

 

2. Biuro Turystyczne STRAMA, ul. Kościuszki 25 - obok LeClerc od 16.09 NIECZYNNE

3. Biuro Turystyczne STRAMA, ul. Krupówki 58 - poniżej INTERSPORT  od 14.09.2019 NIECZYNNE

 

 

4. Biuro Turystyczne STRAMA, ul. Droga na Gubałówkę 2a/3 - I piętro , za przejściem podziemnym w kier. Gubałówki NIECZYNNE

   

 

5. Biuro Turystyczne STRAMA, ul. Pardałówka 61 od 01.09 NIECZYNNE

 

 
   
Pokaż  biura sprzedaży wycieczek jednodniowych BT Strama na większej mapie

 

Rezerwacji oferty turystycznej można dokonać on-line na naszej stronie rezerwacyjnej lub telefonicznie pod numerami:
18 20 116 46, 18 20 63 813

O nas

Biuro Turystyczne STRAMA powstało w 2004 roku w Zakopanem dla celów organizacji  jednodniowych wycieczek autokarowych, stwarzając tym samym kolejne atrakcje dla turystów wypoczywających pod Tatrami.

STRAMA, to firma w której wszystkie usługi wykonywane są samodzielnie na bazie własnego doświadczenia, transportu i co najważniejsze zespołu ludzi posiadających ogromne chęci i predyspozycje do obsługi turystów przyjeżdżających na wypoczynek do Zakopanego. Wybierając naszą ofertę macie Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi, sprawnego sprzętu, bezpiecznych autokarów i pełną realizację oferty zgodnej programem.

Nasza oferta wycieczek jednodniowych

Na przestrzeni lat oferta2 wycieczek była kilkakrotnie modyfikowana, a programy udoskonalane tak, aby stworzyć najwyższej klasy produkt turystyczny spełniający oczekiwania naszych gości.

W ofercie biura STRAMA znajdują się wycieczki w ciekawe miejsca w Polsce położone w niedalekiej odległości od Zakopanego takie jak: Kraków, Wieliczka, Oświęcim oraz w Pieniny na Spływ Przełomem Dunajca.

Organizujemy wycieczki do pięknych europejskich stolic:Słowacja - wycieczka do Bratysławy, Austria – wycieczka do Wiednia, Węgry – wycieczka do Budapesztu oraz do słynnego Egeru, Czechy - dwudniowa wycieczka do Pragi. Z racji bliskości granic i piękna otaczających nas Tatr zapraszamy również do odwiedzenia Słowacji podczas wycieczek na Łomnicki Szczyt, Tatry Wysokie, Dookoła Tatr, Spisz i Tatralandii

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą wartością, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby podczas wycieczek panowała zawsze miła atmosfera i sprzyjający wypoczynkowi dobry klimat.

Przystanki na których zatrzymują się autokary BT Strama

PrzystankiBT STRAMA


Pokaż  przystanki BT STRAMA na większej mapie